İGA Özel Güvenlik

Admin

İGA Özel Güvenlik

Read Time1 Minute, 26 Second

İGA üçüncü havalimanı özel güvenlik alımları nasıldır?

iga güvenlik iletişim,iga güvenlik avcılar,iga güvenlik yorumları,iga güvenlik iletişim numarası,iga güvenlik başvuru formu,iga iletişim bilgileri,iga güvenlik iş ilanları 2020,iga güvenlik kıyafetleri nelerdir sizlere bugün ki yazımızda iga özel güvenlik hakkında bilgiler vereceğiz.

Son zamanlarda özellikle avrupa ve anadolu yakası bay bayan özel güvenlik iş ilanı arayan arkadaşların en çok baktığı yerlerden birisi olan 3. havalimanı projesine başvuru şartları nelerdir ? İGA özel güvenlik başvurusu nereye yapılır ? Soruları ile çok karşılaşmaya başladık Sizler İçin İGA nedir ? İGA başvuru nereye yapılır açıklıyoruz .

İlk Önce Size İGA NEDİR ? Bahsedelim

İGA NEDİR ?

İGA : İGA’nın yolculuğu DHMİ’nin 3 Mayıs 2013’te İstanbul Yeni Havalimanı’nın inşa edilmesi ve işletilmesini özel güvenlik haber Cengiz-MAPA-Limak-Kolin-Kalyon Ortak Girişim Grubu’na ihale etmesi ile başladı. İhaleyi kazanan konsorsiyumun bu amaçla İGA ismini vererek 7 Ekim 2013 kurduğu şirket olarak, İstanbul Yeni Havalimanı’nın inşaatını gerçekleştirmek ve 25 yıl süreyle işletmek amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Yatırımcılar arasında yer alan şirketlerin her birinin İGA’da %20 oranında eşit hissesi bulunuyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışında, inşaat, enerji, turizm, madencilik, liman ve havalimanı işletmeciliği gibi farklı sektörlerde faaliyetleri bulunan Cengiz-MAPA-Limak-Kolin-Kalyon Ortak Girişim Grubu’nun, havalimanı inşaatı tecrübeleri arasında sekiz havalimanı bulunuyor.

İstanbul Sabiha Gökçen (Türkiye)
Priştina (Kosova)
Kahire Terminal 2 (Mısır)
Bakü Heydar Aliyev (Azerbaycan)
Hawler – Erbil (Kuzey Irak)
Duhok (Kuzey Irak)
Ordu-Giresun (Türkiye)
Buna ek olarak konsorsiyum üyelerinden Limak Holding’in İstanbul Sabiha Gökçen (Türkiye) ve Priştina (Kosova) havalimanlarını işletme tecrübesi bulunmaktadır.

İGA Özel güvenlik başvuru şartları ve başvuru nasıl yapılır hakkında bilgi almak için RESME TIKLAMANIZ YETERLİDİR:

0 0

About Post Author

Admin

Web site admini olara 16 yıl aktif olarak bir çok projede görev aldım ve halende özel güvenlik görevlisi olarak çalışmaya devam etmekteyim ayrıca özel güvenlikler için istanbul anadolu yakası pendik'te misafirhanem bulunmaktadır. İletişim 0 553 729 81 68
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ankara özel güvenlik iş ilanları

ankara özel güvenlik iş ilanları
ankara özel güvenlik iş ilanları