işkur özel güvenlik iş ilanları
Özel Güvenlik Haber

işkur özel güvenlik iş ilanları

TÜRKİYE geneli işkur özel güvenlik iş ilanları

Herkese merhaba bugün ki yazımızda sizlerle türkiye geneli işkur özel güvenlik iş ilanları hakkında bahsedeceğiz.Pekala işkur özel güvenlik iş ilanlarına nasıl ve nereden başvurabilirim başvuru şartları nelerdir?

işkur özel güvenlik iş ilanları şartları nelerdir?

Özel güvenlik personeli olarak çalışacaklarda aranan şartlar 5188 sayılı ÖGHDK’nın 10. maddesinde;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Silahsız olarak görev yapacaklar için en az sekiz yıllık ilköğretim veya ortaokul; silahlı olarak görev yapacaklar için en az lise veya dengi okul mezunu olmak.
  • 18 yaşını doldurmuş olmak.
  • Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile suç işlememiş olmalı.
  • Görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engelli bulunmamak.

Şartları tamamladık özel güvenlik kimliğini aldık pekala işkur özel güvenlik iş ilanlarına nasıl ve neren başvurabilirim?

işkur özel güvenlik iş ilanlarına başvurabilmek için ilk önce işkurun resmi sitesine üye olmak gerekmektedir. Üye olduktan sonra iş ilanları kategorisinden hangi il ve ilçede iseniz kısımlarını seçtikten sonra arama kutucuğuna güvenlik görevlisi yazmanız gerekmektedir daha sonra tuşuna bastığınızda size sonuçları verecektir.

işkur özel güvenlik iş ilanlarını tek sayfada görmek için bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Ayrıca facebook sayfamızdan güncel iş ilanlarını takip edebilir ve sayfanın altında bulunan yorum kısmından yorum yazabilirsiniz. FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLA

İŞKUR ÖZEL GÜVENLİK İŞ İLANLARI İÇİN TIKLA

OKULLARA ÖZEL GÜVENLİK HABERİ İÇİN TIKLA

Admin
Web site admini olara 16 yıl aktif olarak bir çok projede görev aldım ve halende özel güvenlik görevlisi olarak çalışmaya devam etmekteyim ayrıca özel güvenlikler için istanbul anadolu yakası pendik'te misafirhanem bulunmaktadır. İletişim 0 553 729 81 68

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir